Triumfējot pēdējā "Tour de Ski" disciplīnā, 9 km iedzīšanā, poliete Justīne Kovaļčika uzvarējuši šo prestižo daudzdienu slēpošanas sacensību kopvērtējumā, bet vīriešu konkurencē uzvarēja itālis Dario Kolonja.

Otro vietu iedzīšanā izcīnīja norvēģiete Terēza Johauga, kura arī "Teor de Ski" kopvērtējumā ieguva otro vietu.

Iedzīšanā Kovaļčika svinēja savu piekto uzvaru šīssezonas "Tour de Ski", un likumsakarīgi saglabāja pirmo vietu sacensību kopvērtējumā. Johaugu kopvērtējumā poliete apsteidza par minūti un 21,5 sekundēm. Trešo vietu ieguva itāliete Marianna Longa (+2:40,7), kura bija trešā arī iedzīšanā.

Vīriešu konkurencē pedējā disciplīnā, 9 km iedzīšanas sprintā, uzvarēja norvēģis peters Nortugs, taču kopvērtējumā pirmo vietu saglabāja itālis Dario Kolonja, kurš pēdējās sacensībās palika otrais aiz Notruga. Astoņu posmu vērtējumā Kolonja tikai par 27,3 sekundēm pārspēja norvēģu slēpotāju. Trešais kopvērtējumā - čehs Lukašs Bauers (1:44,1).