Latvijas kalnu slēpotājs Miks Zvejnieks ceturtdien izcīnīja augsto 13.vietu pirmo Jaunatnes ziemas olimpisko spēļu milzu slaloma sacensībās.

Pirmajā braucienā Zvejnieks izcīnīja 18.vietu 64 dalībnieku konkurencē, bet otrajā braucienā viņš uzrādīja 13.rezultātu un uz šo vietu pakāpās arī summā.

Uzvaru sacensībās izcīnīja austrietis Marko Švarcs, kuram Zvejnieks zaudēja 4,77 sekundes.

Vēl kalnu slēpotājiem atlicis aizvadīt slaloma sacensības, kurās Zvejnieks varētu cīnīties par vēl augstākām vietām.

Vēlāk ceturtdien Latvijas distanču slēpotāji piedalīsies sprinta sacensībās, bet Augusts Valdis Vasiļonoks piedalīsies individuālo hokeja spēles elementu izpildes konkursa finālā, kurā turklāt viņš būs galvenais favorīts.

Pavisam Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs piedalās vairāk nekā 1000 sportisti no 65 pasaules valstīm, kas spēkiem sacenšas septiņos olimpiskajos ziemas sporta veidos. Sporti veidi sadalīti 15 sporta disciplīnās.

Latviju sacensībās pārstāv 16 sportisti.

Nozīmīgais sporta forums, kurā startē 15 līdz 18 gadus veci sportisti, Insbrukā notiks līdz svētdienai.