Latvijas kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks otrdien izcīnīja 11.vietu Somijā notikušajās FIS kategorijas sacensībās slalomā.

Zvejnieks abus braucienus veica ar kopējo laiku minūte un 27,23 sekundes, tiekot pie 39,23 FIS kategorijas punktiem.

Uzvaru sacensībās svinēja mājinieks Andreass Romars, kuram Zvejnieks summā zaudēja 3,23 sekundes.

No pārējiem Latvijas pārstāvjiem Kaspars Daugulis ierindojās 26.vietā, izcīnot 61,96 FIS punktus, pozīciju zemāk finišēja Miks Zvejnieks (63,84 FIS punkti), bet Toms Sarkanis ieņēma 45.pozīciju 55 finišējušo sportistu konkurencē, kas viņam deva 103,86 FIS punktus.

Savukārt sieviešu sacensībās Agnese Āboltiņa ar kopējo laiku minūte un 41,89 sekundes 56 sportistu konkurencē ieņēma 42.vietu, izcīnot 100,10 FIS punktus.

Tikmēr vēl viena Latvijas kalnu slēpotāja Krista Krūmiņa nefinišēja jau pirmajā braucienā.

Uzvaru izcīnīja pazīstamā Somijas sportiste Tanja Poutiainena, bet Āboltiņa no viņas atpalika par gandrīz 13 sekundēm.

Trešdien notiks vēl vienas slaloma sacensības.