Latvijas kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks piektdien izcīnīja 14.vietu Krievijā notikušajās FIS kategorijas otrajās sacensībās slalomā.

Zvejnieks abus braucienus veica ar kopējo laiku minūte un 39,85 sekundes, tiekot pie 38,66 FIS kategorijas punktiem.

Uzvaru sacensībās svinēja mājinieks Aleksandrs Horošilovs, kurš finišēja ar kopējo laiku minūte un 35,22 sekundes.

No pārējiem Latvijas pārstāvjiem Miks Zvejnieks ierindojās 24.pozīcijā, izcīnot 59,16 FIS punktus, bet Daniels Fogelis ieņēma 39.pozīciju 41 finišējušā sportista konkurencē, kas viņam deva 110,99 FIS punktus.

Savukārt sievietēm Agnese Āboltiņa ar kopējo laiku minūte un 51,13 sekundes 31 sportistes konkurencē ieņēma 27.vietu, izcīnot 91,97 FIS punktus.

Sievietēm pie uzvaras tika mājiniece Anna Sorokina, bet Āboltiņa viņai divu braucienu summā zaudēja vairāk nekā 12 sekundes.

Kā ziņots, otrdien notikušajās pirmajās sacensībās milzu slalomā labāko rezultātu no latviešiem sasniedza Kristaps Zvejnieks, kurš ieņēma 16.vietu, bet dienu vēlāk otrajās milzu slaloma sacensībās viņš ierindojās 18.pozīcijā. Savukārt ceturtdien pirmajās slaloma sacensībās Zvejnieks izcīnīja piekto vietu