Par jauno pasaules čempioni kalnu slēpošanā slaloma disciplīnā sestdien kļuva Austrijas kalnu slēpotāja Marlīza Šīlda.

Tikmēr labākā no Latvijas sportistēm bija Lelde Gasūna, kura izcīnīja 36.vietu, divu braucienu summā ar laiku divas minūtes un 1,17 sekundes uzvarētājai zaudējot 15,38 sekundes.

Gasūna pirmo braucienu veica minūtē un 1,46 sekundēs, kas bija par 8,77 sekundēm lēnāk nekā ātrāko rezultātu uzrādījušajai Šīldai.

Tikmēr vēl viena Latvijas sportiste Liene Fimbauere ierindojās 97.vietā, nefinišējot pirmajā braucienā.

Divu braucienu summā Šīlda ar laiku minūte un 45,79 sekundes par 0,34 sekundēm apsteidza savu tautieti Katrīnu Zeteli. Savukārt trešā bija zviedriete Marija Pietilae-Holmnere.

Jau ziņots, ka ceturtdien notikušajās milzu slaloma sacensībās Gasūna tika pie 58.vietas, bet Fimbauere ieņēma 66.vietu.

Pasaules čempionāts svētdien noslēgsies ar slaloma sacensībām vīriešiem.