Latvijas sportists Haralds Silovs piektdien izcīnīja 18.vietu pasaules čempionāta ātrslidošanā 5000 metru distancē.

Silovs distanci veica sešās minūtēs un 32,55 sekundēs, kas bija par 17,54 sekundēm lēnāk, nekā to veica pasaules čempions Bobs de Jongs.

Sudraba godalgu izcīnīja Dienvidkorejas sportists Lī Senhūns, bet trešais palika krievs Ivans Skobrevs.

Pasaules čempionāts sestdien vīriešu konkurencē turpināsies ar 10 000 metru distanci, bet svētdien sportisti aizvadīs 500 metru sacensības.

Silovs šosezon aktīvi startē gan šorttrekā, gan ātrslidošanā, bet nākamajā gadā viņš eksperimentālā kārtībā, visticamāk, startēs tikai ātrslidošanā, lai izlemtu, kādā sporta veidā startēt 2014.gada Soču olimpiskajās spēlēs.

Šajā nedēļas nogalē notiek arī pasaules čempionāts šorttrekā, tomēr Silovs šoreiz priekšroku devis ātrslidošanai.