Latvijas distanču slēpotājs Arvis Liepiņš otrdien ieņēma 55.vietu pasaules čempionāta U-23 vecuma grupā sprinta sacensībās klasiskajā stilā.

1,6 kilometrus garo distanci Liepiņš veica trīs minūtēs un 57,80 sekundēs, no labāko trīsdesmitnieka, kas kvalificējās izslēgšanas cīņām, atpaliekot par vairāk nekā 13 sekundēm.

Par sasniegto rezultātu Liepiņš saņēma 116,54 FIS kategorijas punktus.

Savukārt otrs Latvijas sportists Roberts Slotiņš bija vēl par nepilnām septiņām sekundēm lēnāks, ierindojoties 69.pozīcijā starp 74 sportistiem un saņemot 154,80 FIS punktus.

Kā ziņots, pirmdien pasaules junioru un U-23 čempionātā risinājās sprinta sacensības junioru konkurencē, kurās Arnis Pētersons ierindojās 71.vietā, bet Indulis Bikše palika 77.pozīcijā starp 81 sportistu.

Pasaules junioru un U-23 čempionāts Čehijā ilgs līdz svētdienai. Latviju katrā no vecuma grupām pārstāv pa diviem slēpotājiem vīriešu konkurencē.

Latvijas distanču slēpošanas komanda pasaules junioru čempionātā startē pēc gada pārtraukuma.