2015. gada pasaules čempionātā vēl vienu smagu uzvaru otrdien izcīnīja Slovākijas hokeja izlase, kas pēdējā periodā atspēlējās un ar 3:1 (0:1, 0:0, 3:0) pieveica sīksto Slovēnijas valstsvienību.

Slovāki tādējādi turpina cīņu par iekļūšanu ceturtdaļfinālā un pēc trīs spēļu kārtām atrodas pat otrajā vietā B grupā. Tikmēr slovēņi piedzīvoja trešo zaudējumu un, visticamāk, kopā ar dāņiem un norvēģiem cīnīsies par vietas saglabāšanu elitē.

Slovēņi aizvadīja lielisku maču un cīņas lielāko daļu bija vadībā, tomēr beigās salūza slovāku uzbrukumu priekšā. Spēles septītajā minūtē Jans Urbašs vārtu priekšā pielaboja Alesa Kranjča metienu, realizējot skaitlisko vairākumu. Slovēnija bija vadībā līdz pat spēles 48.minūtei, kad slovākiem vairākumu realizēja Andžejs Meszarošs. Slovāki neapstājās, viņu uzbrukumi kļuva arvien bīstamāki, un 55. minūtē Marians Gaboriks guva uzvaras vārtus. Sekundi pirms spēles beigām Gaboriks guva otros vārtus, ripu raidot jau tukšos vārtos.

$d_id=45; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>