Kanādas hokeja izlase ceturtdien pēc sešu gadu pauzes iekļuva pasaules čempionāta pusfinālā, ceturtdaļfināla spēlē Ostravā ar 9:0 sagraujot Baltkrievijas valstsvienību.

Kanādieši pēc sešu gadu pārtraukuma atkal spēlēs pasaules čempionāta pusfinālā. Pēdējo reizi starp četrām labākajām izlasēm kanādieši bija 2009.gadā, kad Šveicē palika otrie.

Kanādieši ir turnīra rezultatīvākā komanda un spēlē uzbrūkošu hokeju, pret ko pagaidām neviena valstsvienība nav atradusi "zāles". Arī šoreiz kanādieši nepažēloja savus pretiniekus – baltkrievu kanādiešu vārtsargs Kevina Lalanda vārtos salidinot deviņas ripas. Ar "hat trick" spēlē izcēlās Tailers Segvins, divus vārtus guva Raians O Reilijs un Brents Bērnss, bet pa vieniem Tailers Eniss un Džeisons Speca.

$d_id=113; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>