Krievijas hokeja izlase sestdien, 9.maijā, kad valstī svin Uzvaras dienas 70. gadadienu, guva skaistu panākumu, ar 7:0 (1:0, 3:0, 3:0) sagraujot Baltkrievijas valstsvienību.

Krievijas izlase tādējādi praktiski sev nodrošinājusi dalību ceturtdaļfinālā, bet baltkrieviem, kas vakar vēl bija B grupas līderi, par iekļūšanu "play off" būs jācīnās pēdējās divās spēlēs pret Somiju un Norvēģiju.

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Krievijas izlase Krievijai tik nozīmīgajā dienā spēlē lēnām "iešūpojās", pilnībā atraisīti sākot spēlēt jau pēdējā trešdaļā. Krievijai vārtus guva Iļja Kovaļčuks, Vladimirs Tarasenko, Vadims Šipačovs, Artēmijs Panarins, Sergejs Širokovs, realizējot "bullīti", kā arī Jevgeņijs Dadonovs un Jevgeņijs Malkins.

$d_id=73; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>