Latvijas hokeja izlase, turpinot gatavošanos pasaules čempionātam, sestdien Eiropas Izaicinājuma kausa (EIHC) turnīra ietvaros piedzīvoja smagu zaudējumu Norvēģijas valstsvienībai - 3:7 (2:3, 0:1, 1:3).

Pirmie vārtus šai mačā guva mājinieki, kad trešajā minūtē Elvi Merzļikunu pārspēja Anderss Stene, taču jau nākamajā minūtē Jānis Sprukts rezultātu izlīdzināja; viņam tie bija 30. vārti Latvijas izlasē.

Trešdaļas turpinājumā norvēģi izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru, taču ar Andra Džeriņa pūlēm, pārtraukumā ejot, mūsējie no norvēģiem bija tikai vienu vārtu attālumā.

Otrajā periodā Norvēģijas izlases vārtsargs Larss Haugens netika pārspēts, kamēr Merzļikins "kapitulēja" vēl vienu reizi, un norvēģi atjaunoja divu vārtu pārsvaru - 4:2.

Trešajā trešdaļā Latvijas izlase spēlēja bez Kaspara Daugaviņa, kurš nopelnīja noraidījumu līdz mača beigām, turklāt spēlēja mūsējie diezgan nedisciplinēti, par ko tika sodīti - līdz perioda vidum Norvēģijas izlases pārsvars jau bija izaudzis līdz četriem vārtiem - 6:2.

Latvijas izlases līdzjutēju garastāvokli uzlaboja Koba Jasa solo izgājiens, kas rezultējās ar gūtiem vārtiem, taču mača izskaņā norvēģi vēlreiz pārspēja mūsu jauno vārtsargu, un Latvijas izlase piedzīvoja vienu no smagākajiem zaudējumiem pēdējā laikā - 3:7.

$d_id=141; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>