Pasaules hokeja čempionāta mačā otrdien Francijas valstsvienība A apakšgrupas spēlē tika pie pirmās uzvaras, ar rezultātu 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) pārspējot Austrijas valstsvienību.

Spēles pirmie divi periodi aizritēja līdzīgā cīņā, un komandām bija vairākas iespējas gūt vārtus. Otrā perioda otrajā pusē laukumā bija redzama pamatīga migla, jo arēnā bija salīdzinoši liels karstums. Hokejisti maču turpināja, bet uz trešo periodu šī problēma tika atrisināta.

Spēles 47.minūtē Francija vairākumā izvirzījās vadībā, kad pēc Stefana da Kostas metiena ripas lidojuma virzienu mainīja Damjēns Flerī. Turpinājumā Austrija mēģināja atspēlēties, taču tas neizdevās. Pēdējā minūtē Lorāns Menjē raidīja ripu tukšos Austrijas vārtos, kad vārtsargs bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju.

Francijas izlases vārtsargs Kristobals Uē atvairīja visus 23 pretinieku metienus, savā 11.pasaules čempionātā nopelnot pirmo "sauso" spēli.

$d_id=47; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>