Pasaules hokeja čempionāta A apakšgrupas spēlē otrdien Šveices valstsvienība mazrezultatīvā spēlē ar rezultātu 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) pārspēja Vācijas valstsvienību.

Šveices izlases labā uzvaras vārtus septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām guva Deniss Holenšteins. Tikmēr Šveices izlases vārtsargs Leonardo Genoni atvairīja visus 18 Vācijas izlases metienus.

Visa mača garumā abas komandas spēkojās līdzīgi. Iniciatīva pamīšus piederēja vienai un otrai komandai. Vācijas izlasei viena pozicionāla kļūda pēdējā periodā maksāja zaudētus vārtus. Vācu vārtsargs Timo Pīlmaiers darbojās veiksmīgi, atvairot 17 no 18 metieniem.

Šveices un Vācijas izlases ir nākamās Latvijas valstsvienības pretinieces. Trešdien Latvija tiksies ar Šveici, bet piektdien ar Vāciju.

$d_id=43; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>