2014.gada Soču olimpisko spēļu hokeja turnīra ceturtdaļfinālā otrdien iekļuva mājiniece Krievijas valstsvienība, kas ar rezultātu 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) pārspēja Norvēģijas izlasi.

Visa mača garumā Krievijas hokejisti demonstrēja diezgan neizteiksmīgu sniegumu, tomēr neraugoties uz to izdevās izcīnīt drošu uzvaru. Pirmos vārtus 25.minūtē guva Aleksandrs Radulovs, bet divas minūtes pirms otrās trešdaļas beigām Iļja Kovaļčuks panāca 2:0.

Noslēdzošajā periodā Krievijai bija pārsvars, tomēr Norvēģija mēģināja ar sešiem laukuma spēlētājiem un bez vārtsarga atspēlēt deficītu. Tas neizdevās un Radulovs 59.minūtē ripu raidīja tukšos vārtos. Aleksejs Tereščenko 40 sekundes pirms mača beigām panāca 4:0, pieliekot punktu mačam.
$d_id=25; include '/www/delfi/php/sochi2014star/fe.php' ?>

Krievu vārtsargs Sergejs Bobrovskis atvairīja visus 22 Norvēģijas komandas metienus.

Krievijas izlase ceturtdaļfinālā spēkosies ar Somijas komandu, bet Norvēģija olimpisko spēļu hokeja turnīru noslēdza pēdēja, 12.vietā.

Kā zināms, cīnu par ceturtdaļfinālu turpina arī Latvijas hokeja izlase, kas otrdien vakarā tiksies ar Šveici.