Latvijas sieviešu hokeja izlase pasaules hokeja čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīra, kas norisinās Ventspilī, otrajā spēlē ar rezultātu 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) pārspēja Japānas hokejistes.

Spēles pirmie vārti tika gūti otrā perioda sestajā minūtē, kad ripu pretinieču vārtos raidīja Latvijas hokejiste Ieva Pētersone, bet jau pēc astoņām sekundēm Ivete Koka panāca 2:0 Latvijas labā. Tomēr divas minūtes pirms trešdaļas beigām Tomoko Sakagami Japānas komandai vienu vārtus atguva.

Trešajā periodā japānietēm bija pārsvars, tomēr vairākas reizes no vārtu zaudējuma glāba Latvijas izlases vārtsardze Lolita Andriševska. Tāpat Japānas komandai spēles izskaņā nepalīdzēja vārtsardzes nomaiņa pret sesto laukuma spēlētāju.

Savukārt metienu attiecība šajā mačā bija 56:21 Japānas komandas labā.

Atgādinām, ka pirmajā spēlē svētdien Latvijas izlase pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 uzvarēja Kazahstānu. Trešdien latvietes spēkosies ar Čehiju, piektdien ar Austriju, bet sestdien ar Norvēģiju.

A grupas kopvērtējumā pēc divām spēlēm Latvijas izlase ar pieciem punktiem ir pirmajā vietā.