Pasaules kausa izcīņas sacensībās Igaunijā, Otepē, 10 km distancē sieviešu konkurencē uzvarēja norvēģiete Marita Bjergena, kura finišā par pusminūti apsteidza šāgada "Tour de Ski" uzvarētāju, polieti Justīni Kovaļčiku.

Trešajā vietā ierindojās norvēģiete Terēza Jēhauga, kura Bjergenai zaudēja 0,41 sekundi.

Bjergena, kura izlaida "Tour de Ski" seriālu, Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā ir otrā aiz Kovaļčikas, kura tieši šajās kompleksajās sacensībās būtiski papildināja PK punktu skaitu. Polietes kontā pēc Otepes 10 km sacensībām ir 1351 punkts, Bjergenai – 896 punkti. Trešā ar 880 punktiem ir itāliete Arianna Follisa, kura Igaunijā nestartē.