Norvēģijas hokeja izlasei pirmdien neizdevās sagādāt vēl vienu pārsteigumu pasaules čempionātā un bija jāsamierinās ar zaudējumu amerikāņiem – 2:4 (2:0, 0:0, 0:4).

TV3 Play

Norvēģiem neizdevās noturēt divu vārtu pārsvaru šai mačā un tika piedzīvots pirmais zaudējums pasaules čempionātā. Atgādinām, ka pirmajā mačā norvēģi sensacionāli uzvarēja zviedrus.

Pirmos vārtus Norvēģijas izlases labā guva Kens Andrē Olimbs, bet otros norvēģi guva, spēlējot skaitliskajā mazākumā – 2:0.

Nedz pirmajā, nedz otrajā trešdaļā amerikāņiem neizdevās "atslēgt" Norvēģijas izlases vārtus – pirmajā trešdaļā Larss Haugens atvairīja visus 11 pretinieku metienus, otrajā – pat 20 metienus pa saviem vārtiem. Taču trešās trešdaļas otrajā minūtē Miks Palmjēri atklāja rezultātu ASVizlases labā, un pēc trim minūtēm Džeks Skille rezultātu izlīdzināja.

Vadībā amerikāņus izvirzīja pirmo vārtu autors Niks Palmjēri, realizējot skaitlisko vairākumu. Punktu šai spēlei pielika Kreigs Smits, kurš nepilnu pusotru minūti pirms spēles beigām vēlreiz realizēja skaitlisko vairākumu.

Atgādinām, ka pirmajā čempionāta spēlē ASV izlase ar 5:1 sagrāva Austriju.

Turpinot iepriekšējos gados iesākto tradīciju, portāls "Delfi" pēc katra mača piedāvā līdzjutējiem izvēlēties savus spēles labākos spēlētājus.

$t1='asv'; $t2='norvegija'; include "$includes_dir/projects/hockey2011/delfistar/bestplayer5.inc"; ?>